Mida kodukoristus sisaldab?

Eluruumid

Eluruumid

Moppi eluruumide koristus sisaldab tubade puhastamist - alustades põrandatest ning lõpetades klaaspindadega.

Sanitaarruumid

Sanitaarruumid

Sanitaarruumide puhtus on terve kodu puhtuse osas äärmiselt oluline! Lööme Sinu vannitoa ja tualettruumi puhtusest läikima!

Prügi

Prügi

Kodukoristuse käigus tühjendame loomulikult ka kõik elamises asuvad prügikastid.

Lisateenused

Siseseinad

Siseseinad

Siseseinade pesu annab Sinu kodule värske ilme ning parandab oluliselt eluruumide õhu kvaliteeti. Moppi spetsialistid teavad täpselt, kuidas seda teha nii, et pesust kõige suurem ja kauakestvam kasu oleks.

Saun

Saun

Sauna puhastamine eeldab kindlaid töövõtteid - kasutame selleks minimaalselt vett, et Sinu saun võimalikult kaua laitmatus korras püsiks!

Grillahi

Grillahi

Ahju pesemine on üks pikk, aeganõudev ja tohutult tüütu töö. Lase see professionaalidel ära teha! Puhastame Sinu ahju nii seest kui väljast! Erinevad uuringud kinnitavad, et puhas ahi kulutab töötamisel vähem elektrit ning aitab seeläbi arved kontrolli all hoida.

Külmkapp

Külmkapp

Puhastame Sinu külmkapi nii seest kui väljast! Kes siis ei teaks, et puhtas külmikus seisab toit kauem värskena!

Aknad

Aknad

Peseme kõik sinu kodu aknad ning aknalauad nii seest kui väljast. Läbi säravate akende pääseb Sinu koju rohkem meie kliimas niigi haruldast päikesepaistet, mis omakorda tagab kõigile elanikele parema tuju!

Pesu

Pesu

Tänapäeva äärmiselt kiire elutempo juures on pesumajandusega tegelemine üks üsna tüütu kohustus. Moppi aitab Sind vajadusel nii pesu pesemise kui ka kuivatamisega.

Valida saad ühekordse või regulaarse koristusteenuse vahel

Sinu kallimaks varaks on aeg! Aeg teha asju, mis Sulle meeldivad. Kasuta oma aega mõistlikult ning lase samal ajal Moppi regulaarsel koristusteenusel tagada Sinu kodu stabiilne puhtus! Koristuse püsiteenuse tellimisel külastab Sinu kodu iga kord üks kindel Moppi spetsialist, kes hoolitseb selle eest, et Sinu kodu puhtusest säraks!

Meie puhastusteenindaja külastab Sind vastavalt soovile, kas kord nädalas, kaks korda kuus või kord kuus.

Ühekordne puhastusteenus on lihtne ning kiire võimalus tellida kodukoristus kasvõi järgmiseks päevaks! Ühekordse puhastuse hind on 16,95€/h. Moppi koristus sisaldab professionaalseid vahendeid ja aineid, mis koristaja toob endaga kaasa (tolmuimeja lisatellimusena).

Kord kuus

14.95 € / h

Kaks korda kuus

14.95 € / h

Kord nädalas

14.95 € / h

Milline variant on parim just Sinu kodule?
Kõikide lepinguliste koristustusteenuste etteteatamisaeg on 1 (üks) kuu. Lepingulise koristusteenuse aega saad alati muuta, andes meile sellest märku vähemalt 24h enne kokkulepitud tellimuse toimumisaega. Lepingust loobumiseks või muudatustest teavitamiseks, helista meie klienditeenindusele +372 535 696 55 või saates e-maili aadressil klienditeenindus@moppi.com.

Kus Moppi töötab?

location

Tallinn

location

Tartu

location

Pärnu

location

Viljandi

location

Rakvere

location

Kuressaare

Tellides Moppi uudiskirja, võid olla kindel, et kogu info meie tegemiste ning eripakkumiste kohta jõuab esimesena just Sinuni! Lisaks kingime Sulle -15% sooduskoodi!