Kodupuhastusteenuse ostmine tekitab kahtlust?

19.09.2017 Sten

Kas on tuttav tunne, kui oled päevaks valmistumas positiivse tujuga ja siis satud välja vaatama ja märkad kui mustad on aknad? Lisaks kodus valitseb üha suurem segadus, kuigi äsja sai puhastatud. Moppi.com missiooniks on teha puhastusteenuse hankimine lihtsaks, kõigile kättesaadavaks ja samal tõstes puhastusteenindajate mainet. Aeg-ajalt kuuleme kahtlusi, et kas klient julgeb osta koju puhastusteenust, siis soovime teie kahtlused kummutada ja hirme peletada. Meie arvates puhas kodu sobib kõigile. Puhas kodu – parem tuju!

1. “Broneeringu tegemine on aeglane ja keeruline.”

Pole vaja enam aeglaseid hindamisprotsesse kohaletulekuga ja lisakulusid. Võid tellida soovitud puhastusteenuse www.moppi.ee tellimissüsteemi kaudu lihtsalt, turvaliselt ja usaldusväärselt. Lisades oma info näed puhastuskalkulaatorist, mis sinu valitud puhastusteenus maksab. Seejärel lisad aadressi, valid aja ja kinnitad tellimuse maksega. Seejärel saad tellimuse kokkuvõtte oma meili peale.

Voila!

Kodupuhastusteenuse.koduphastus.tallinn.puhasti.estonia.kodu.puhastamine.

2. “Võõras inimene tuleb minu koju”

Mõistame et esimene puhastus võib tekitada pingeid, kuna see on sinu jaoks esimene kord. Uksele koputab võõras ja kutsud ta enda koju, ehk oma isiklikule territooriumile. Ei tea täpselt, mis peaks ütlema, kas alustada ‘smalltalk’ist’’ või kuidas peakski käituma. Sa ei pea tegelikult rohkem tegema, puhastusteenindaja vaatab koos sinuga pinnad üle, lepib kokku detailides ja vajadusel esitab täpsustavad küsimused. Moppi puhastusteenindajad on erialaselt koolitatud spetsialistid, seega nemad kannavad hoolt, et oluline saaks kontrollitud ning töö saab tehtud professionaalselt.

3.“Kodupuhastusteenused on kallid”

Meie teenus on arendatud lihtsustamaks teie argipäeva. Kui sisened koju pärast rasket ja pikka päeva, mis särab ja on puhas, siis seda tunnet ei saa rahas mõõta.  Tasakaalu leidmine töö- ja vabaaja vahel võib olla keeruline, seega puhastusteenus annab rohkem võimalusi tegelemas oma huvidega, milleks on liikumine, küpsetamine või muu tegevus. Küsimus on selles, kui kalliks hindad oma vabaaega?

Kui palju pihastusteenus maksab? Lepinguline puhastusteenus maksab 18,95€/h, Lepinguline puhastusteenus maksab 18.95€/h, ühekordne puhastus 25 €/h. Lisateenuste hindasid ja muu infot saad kontrollida  Moppi.ee.

Kas teadsid? 

Maksad selle eest, mida tellid. Kui puhastus võtab vähem aega kui tellitud, maksame tagasi summa mis ajaliselt üle jäi. Kui mingil põhjusel läheb puhastuse peale rohkem aega, peab selle klient enne aktsepteerima.

4. “Enne puhastusteenindaja tulekut pean kodu puhastama”

Sa ei pea puhastusteenindaja jaoks kodu ettevalmistama. Meie puhastusteenindajad on näinud erinevaid kodusid ja situatsioone, seega oskavad nad oma töösse suhtuda professionaalselt.

Kui tunned, et su kodus on asju, mida ei soovi et puhastusteenindaja katsuks või puudutaks, siis pane need kõrvale või maini puhastajale. Samas võid eelnevalt lisainfosse kirjutada sinu jaoks olulised detailidi. Kogu info edastatakse puhastusteenindajale meie süsteemi kaudu.

Moppi kodupuhastusteenus on tavapuhastus kõikidele tubadele kodudes, sisaldades vannitubasid ja tualettruume. Tavapuhastus sisaldab küikide tubade põrandate ja vaipade puhastamist ja tolmuimemist, lisaks kõvapõrandate niisket puhastust. Pühime pindadelt tolmu, puhastame peeglid ja klaaspinnad. Lisateenustena on võimalik teelida ahju, külmpaki, akende või sauna puhastust.

4. “Mul on halvad kogemused kodupuhastusteenusest”

Usaldus on võtmesõna puhastusteenuse toomisest kodudesse ja seetõttu jagame oma klientidega palju infot loomaks hea ja usaldusväärse suhte. Enamasti puudulik info ja teadmatus loob mitteusaldamist. Moppi puhastusteenuses on 100% rahulolugarantiiga, mis tähendab, et kui klient ei ole tulemusega rahul, siis kõrvaldame puudujäägid tasuta.

Kui juhtub õnnetus? Puhastusteenindajatel võib juhtuda inimlikke eksimuse, seega meie kaudu ostetud teenustel on kindlustus kuni 1 miljoni euroni. Kui juhtub õnnetus, siis palume sellest teada anda 24h jooksul tehtud tööst.

puhastusteenused.tallinn. puhastus.koristus.puhastusteenus.Estonia.koristusteenus

5. “Olen lugenud õudusjutte puhastusteenuste kohta foorumist ja sotsiaalmeediast”

Mõnikord ostetakse puhastusteenus kiirustades ja valest kohast. Riskiks saab olema mittekoolitatud ja kogenematu inimene valdkonnas, kus teadmised ja kogemused olulised. Meie vabakutselistel on kindlustus, erialased teadmised ja töövahanedid, lisaks kolleegide kogemused ja teadmised oma töö sooritamiseks suurepäraselt.  

Meie kliendirahulolu on 91% — mis tähendab, et on palju häid kogemusi ja õnnelikke kliente.

Tagasiside — täname! Tagasiside ja küsimused võib edastada meile eposti aadressil klienditeenindus@moppi.com, telefonil  5356 9655, või facebook’is. Oleme avatud argipäeviti kl 9.00-17.00.

Oleme lisanud on veebilehele KordumaKippuvadKüsimused hõlbustamaks kliente puhastusteenuse ostmisel. Kui mõni mure endiselt vaevab, siis võta julgelt kontakti meiega. Oleme valmis vastama küsimustele, mis puudutab meie teenuseid, sest puhtale kodule on kõigil õigus!